O firmie

Specjalizujemy się w sprzedaży hurtowej i detalicznej włosów naturalnych i rzęs jedwabnych a także wszelkiego asortymentu potrzebnego w tym kierunku na terenie całej Polski, we wszystkich krajach UE a także również poza nią . 

Wieloletnia działalność w tej branży pomogła nam zdobyć ogromne doświadczenie, które przekłada się dzisiaj na oferowane przez nas produkty o najwyższej jakości.   Oferujemy wysokiej jakości włosy naturalne Remy o strukturze europejskiej, stosowane do przedłużania i zagęszczania metodami na zimno oraz na ciepło. 

   Jako jedyni w Polsce oferujemy tak wiele odcieni pasemek prostych, falowanych a także balejage i ombre o różnych długościach.
   Oferujemy także wszelkie niezbędne akcesoria do przeprowadzenia zabiegów przedłużenia i zagęszczenia włosów oraz rzęs. Takie jak: zgrzewarki, szydełka, cążki, ringi, tulejki, szablony, naparstki ochronne a także preparaty do usuwania keratyny, keratynę w granulkach, w pałeczkach i w łuskach a także wzorniki kolorów itp…

Gwarantujemy Państwu ekspresową wysyłkę towaru oraz najniższe ceny!!!

   Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą kursów z przedłużania rzęs oraz włosów, pozwalających uzyskać Państwu nowy zawód i profesję – rozwijając swoją nową pasję i zdobywać nowe doświadczenia!!!!
              

  Marzeniem każdej kobiety jest bycie piękną... naszą rolą jest pomoc w osiągnięciu tego ideału! Nasze produkty są skierowane do wszystkich z Państwa, którym zależy na osiągnięciu i utrzymaniu nienagannego wizerunku.

P.H.U. MAGDA

Magdalena Kaczorowska
ul. Spacerowa 24
58-241 Piława Dolna

NIP: 882-190-93-94, REGON 020793462

tel.: +48 695-63-08-21

fax.: +48 74-837-01-34

e-mail: magdalena-kaczorowska@wp.pl

gg: 5936077